| Raainbow a întrebat:

Fetelor va rog am nevoie de parerea voastrasadla citi ani v-ati indreptat sprincenele? la mine sunt foarte dese crying((

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Cum spune si SociallyDepressed. du`te la un salon daca sunt prea dese si nu au un aspect placut ochiului :d. Dupa, daca nu vrei sa mai dai banii la salon thinking, poti sa iti iei tu surplusul si sa le mai tunzi. La inceput o sa fie mai greu, dar te vei obisnui si vei vedea ca te vei descurca >; d< Succes! love struck

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu la 13hee hee, dar doar daca sunt dese penseaza-te, daca nu ...nu-i cazul asa devreme
prima data nu te face singura, roag-o pe mama ta sau mergi la salonhappy

| Roxett a răspuns:

La 14 pentru ca pana atunci nu am avut nevoie. prima data du-te la un salon sa-ti dea forma sprancenelor, apoi poti sa te pensezi tu singura acasa.

Succes!

| SociallyDepressed a răspuns:

La 12 ani dar prima data iti recomand sa mergi la un salon pentru ca acolo o sa-ti dea o forma care sa ti se potriveasca si care sa te avantajeze.