| ZuZy_1093 a întrebat:

Fetelor va rog niste statusuri asa ca de dupa despartire sa imi arate indiferenta! funda kiss

3 răspunsuri:
| laur_6869 a răspuns:

Toata viata am irosit timpul cautand iubirea.Acum imi irosesc timpul gandinu-ma la tine

E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc … traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata

Cu lacrimile frante…Cu sufletul pierdut…Privirea-n pamant…Un singur cuvant…

Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata

Cineva http://statusurile.com TE IUBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE IUBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA.

Sper sa te ajut :):):):):)

| Alessya_9687 a răspuns:

Nu cred ca ar trebuiii sa iti pui statusuri de genu! Totusi ati fost prieteni nu dusmani :*

| lolobv a răspuns:

Pai poti pune la status Te iubesc... o alta persoana si ala intelege ca nu l-ai iubit pe el
sau ca nu iti pasa de despartirewinking