| mirelutzagabrielutza a întrebat:

Buna happy vreau si eu niste statusuri super... de indiferenta despartire si dau funda :X

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Nu sunt perfecta`! Stiu am o gramada de defecte, dar nu am obligat pe NIMENI sa ma accepte`! oh go on.

Mincinos, prefacut, ipocrit, nesuferit. Da, despre tine vorbeam`!

♥ Aş vrea să vezi... Că pot şi fără tine...

☻ Fă ce trebuie` să faci, ştii că o să ajungi dincolo de nori.` cineva ţsi-a dat aripi dar te-a lăsat să înveţsi singur să zbori!

• Şi plouă din ochii tăi, dar totuşi e uscat obrazul tău, că ti-e prea frică să schimbi ceva, că dacă iese rău?!

vezi tu thinking momentan nu am chef sa privesc in jur! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur! winking

Sh am termiiiiiiinat ` cu fazeleee astea nasoaleebatting eyelashes. Caa, m-am saturat :X smug

Nu are rost `. ma uuit, privesc sh zic `. Daa, a fost.batting eyelashes

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? smug inima iti plange straight face, dar nu ai ce sa faci! happy Iti vine sa uurli smug, dar te abtii :X, taci si Fuuugi! straight face sad

Si mai vazut cu el de mana, te`ai blocat pentru o clipa, pentru prima oara in viata, paream chiar fericita!

Te uiti in spate, privesti in trecut si doar acum ralizezi ce ai pierdut. straight face

Un om a spus candva o vorba mare, iarta-ti dusmanii pentru ca o sa-i enervezi mai tare!

#.La naiba cu ele de sentimente. Am momente când nu mai am argumente!

#. într-o zi vei înțelege` tot ce îți spun acum nu sunt doar `niște simple cuvinte.

Şi ştii că niciodată n-o să mai fie cum a fost. Şi multe lucruri acum nu mai au rost.

- şi dacă dragoste nu e, parcă e bine :]

Ăsta e drumul pe care l-am ales în viată şi n-o să las pe nimeni sã îmi stea în fată! N-am nevoie de sfaturi sau de părerea ta, trăiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!

CAnd iti vei aduce aminte de mine gandeste-te ca m-ai lasat sa plec si sa nu ma noi mai intoarce inapoi :-

As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma!;-j

Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos.

1 răspuns:
| HolyPotato a răspuns:

Statusurile de genul sunt mai mult decât penibile...straight face