| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Fetelor,voi cum suportati sutienele astea?!

Răspuns Câştigător
| XalexandraX a răspuns:

Depinde si de sutien pe mine chiar nu ma deranjeaza deloc eu mai port si bustiere dinalea cu burete

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru XalexandraX):

M-am gandit si eu la bustierele alea cu bureti, dar nu se misca buretii dintr-o parte in alta?

| XalexandraX a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Nu chiar deloc bine decat la spalat sau etc...se pot aranja

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fie o problemă atâta timp cât este unul confortabil!
Pa, pa.

| Nolkyz a răspuns:

Nu le suport, asa va profit de orice ocazie sa mi le dau jos smug

| Pricked a răspuns:

Nici eu nu le suportam, dar m-am obisnuit.

| InnocentLoovee a răspuns:

Salut,
Te obisnuiesti cu ele de la un moment dat, evident laughing.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru InnocentLoovee):

Pff..nu stiu cum ai facut tu asta, dar mai ales acum iarna cand mai pun un maiou de corp si o bluza deasupra imi vine sa ma catar pe pereti.Imi da o stare de disconfort.

| InnocentLoovee a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

De cat timp il porti?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru InnocentLoovee):

Cred ca e al 3-lea an, dar ma rog il port numai cand ies undeva nu si in casa.

| Vans a răspuns:

Nu am nicio treabă cu ele.
Am citit că dacă nu îţi sunt comode poţi face cancer, în timp.Nu sunt sigură, dar oricum caută-ţi sutiene comode.
Eu una câteodată uit că-l am pe minelaughing

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru Vans):

Poti face intr-adevar, dar am auzit ca de la cele cu sarme.

| XBrunetteX a răspuns:

Bine si cu grija laughing Eu m-am obisnuit cu ele, dar la inceput nu le suportam. :p

| para001 a răspuns:

Daca nu.ti place nu.l mai purta

| SmartLier a răspuns:

Sunt sutiene care nici eu nu le suport...

| Trippy a răspuns:

.Simplu,nu le suporta raised eyebrows

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică (pentru Trippy):

Te-ai travestit?

| Trippy a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Nu.Dar imi place sa intru printre intrebarile fetelor.Me gusta.

| Georg13 a răspuns:

La inceput intr-adevar sunt incomode, dar cu timpul te obisnuiesti laughing

| EgoFiet a răspuns:

Te obisnuiesti cu timpu. O intrebare. cati ani ai?

| GeaninaNicoleta a răspuns:

Daca nu suporti sutienele ia/ti bustiera elastica si subtire din astea>http://www.google.ro/......tp?/imgres

| danceisme a răspuns:

Depinde si de sutien.Ca sa nu te incomodeze trebuie sa-ti fie potrivit.Pe mine ma incomodeaza cele care imi sunt mici si cele care se ridica mult.straight face

| SairiaBlock a răspuns:

Eu una nu suport să nu port sutien atunci când merg undeva. Efectiv lucrul pe care îl porţi se aşează altfel pe tine atunci când porţi un sutien. Plus că te face şi pe tine să te simţi mai feminina. Bineînţeles, în casă nu port sutien. Dar când merg undeva neaparat! Nu pot sta fără. Şi nu e pentru că vreau să atrag atenţia sau nu ştiu ce, e pentru că îmi place să mă simt eu foarte bine în pielea mea.

| ChloeCupcake a răspuns:

Stiu cum e sa nu-ti suporti sutienul. La inceput ma enerva ca avea sarma aia jos si aveam un obicei sa-l dau mai in jos. Si ma mai dureau si sanii cand il purtam... Acum m-am mai obisnuit putin cu el. In casa nu port. Daca esti la inceput eu iti recomand sa nu-l porti in fiecare zi deoarece sanii nu iti vor mai creste asa mult. Exista si bustiere care seamana cu sutiene, care nu au sarma.

| YourDreams a răspuns:

Poti sa iti iei un sutien care are jos un fel de "banda" adica nu e numai sarma aia happy
Eu zic ca daca il porti o saptamana te obisnuesti.Cand iti cumperi un sutien uitate daca are aceasta "banda" si la materialul din care este confectionat (preferabil bumbac)
Funda?big grin

| EmmyCRISS a răspuns:

Pai eu iau bustiera si alea nu deranjeaza asa mult laughing