| nimicaici a întrebat:

Fetelor,voi sunteti la dieta continua? adica va ingrasati repede si tot timpul sunteti la dieta, adica aveti grija ce mancati ca sa aratati bine?:*

4 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

Acum nu sunt la dieta, am tinut una acum o luna, si a dat cat de cat rezultate. :* Si de atunci incerc sa renunt la cartofi prajiti dulciuri, paine si sare. Plus cand mai am timp fac si sport.batting eyelashes

| itscloudyoutside a răspuns:

Neeh, deloc. Am încercat de câteva ori, dar doar o dată am reuşit să o ţin o perioadă mai lungă de timp (cam vreo 4-5 luni), iar apoi m-am operat şi după ce am avut voie din nou să mănânc am început iar să bag în mine, şi de atunci nu mai am voinţă să mai ţin vreo dietă. Oricum, am realizat că cel mai bun mod de a arăta bine (sau cel puţin, de a nu te îngrăşa şi mai mult) e sportul, şi de-aia mă duc la sală. Diete nu mai ţin nici dacă mă tai în bucăţi. Nu mai renunţ eu la ciocolata cu marţipan şi la cartofii prăjiţi doar pentru "siluetă".

| alicutza113 a răspuns:

Eu da, am inceput de saptamana trecuta!

| Addina a răspuns:

Am grija ce mananc pentru ca imi respect corpul, nu pentru a arata bine neaparat. Daca iti respecti corpul, nu-i dai chestii care ii fac rau. Parerea mea.