| bombonikk a întrebat:

Fetelor voua cand va plac doi tipi cu adevarat si trebuie sa alegeti unul din ei, dupa ce va ghidati?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate să-ți placă cu adevărat 2 băieți?
Cel care știe să vorbească.
Pa, pa.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! După comportament (să nu fie băiat de cartier), după faptul că mă place/nu mă place, după vârstă, după prietenii lui, după preferințe. Dacă unul dintre ei seamănă cu mine, mă place, nu are prietenă și nu își bate joc de mine, este alesul.

| DeeVee a răspuns:

Dupa felul in care se comporta.nu numai cu tine, ci si cu prietenii, familia ta.
Acum 2 saptamani, o buna prietena a avut o situatie similara. I'a fost greu sa se decida...baietii stiau unul de altul, dar cu toate astea nu o influentzau si nici nu o grabeau in luarea deciziei, pana la urma la ales pe cel cu care se cuplase de 5 zile (in locul celui de 1 luna ), pentru ca se simtea mai largul ei, mai in siguranta, mai fericita cu el...
Tu la fel ar trebui sa faci, sa observi ce iti poate oferi unul sau altul pe viitor.sufleteste desigur O. o!

Baby.ShiNe

| BlackMan a răspuns:

Vad cum gandesc.si dupa cum aratahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar, dupa ce simt. Nu are cum sa ma simt atrasa de ei in mod egal. Unul trebuie sa aiba ceva in plus. Ceva special. Pentru mine conteaza mult felul in care se comporta cu ceilalti. Asa ma aduce mai aproape de comportamentul lui. Am patit cu multi sa se comporte frumos doar cu mine, iar cu ceilalti sa fie un nesimtit. Asta nu ma face mandra, ci imi dau seama cu adevarat cum este el de fapt.