| Dani3lo a întrebat:

Fetelor voua cum var placea sa fiti cucerite de un baiat
. fuunda:d

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

In niciun caz cu cocalarisme gen "tu esti printesa mea". Cu vorbe calde, priviri indelungate thinking
Daca vrei sa cuceresti o fata fa`o intr-un loc mai retras unde sunteti doar voi 2, priveste`o in ochi si apropie`te usor si sarut`o [ai grija insa sa nu te trezesti cu vreo palma big grin]
Succes :X

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Să vină la mine cu un CD cu Megadeth și să-mi spună să-l ascultăm împreună laughing

| Chryssuu a răspuns:

Saluthappy Mie mi-ar placea sa fiu cucerita de un baiat astfel: sa imi zambeasca, sa imi faca cu ochiu,sa ma inteleaga,sa vb frumos cu mine, sa vb cu mine pe mess, sa ma sunee etcc. Sper ca te-am ajutathappy Fundaa?