| Veverita a întrebat:

Fetelor... vreau sa va intreb daca aveti o senzatie dureroasa cand folositi OB-uri.Eu una am si nu pot sa le folosesc mai deloc. Voiam sa stiu daca aceasta senzatie e normala.primul cel mai bun raspuns are fundabig grin Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Draga mea,exista mai multe tipuri te tampoane! Alege unul mai mic,care sa nu te jeneze si ai grija, daca nici pe acela nu-l poti suporta iti recomand absorbantele! Gama Bella pentru adolescente este una dintre cele mai utilizate de fete, totusi mi se par mai "in regula" absorbantele Always! Multa sanatate!