| lollypop_5148 a întrebat:

Buna fetelor. Vreau sa va intreb ce absorbante folositi si care credeti ca sunt cele mai bune. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Always sunt cele mai bune

| RoxAnana a răspuns:

Always

| JustDeedee a răspuns:

Bella si Always happy

| drogh a răspuns:

Ob, always, bella.

| AndreeaEma a răspuns:

Buna! Eu folosesc si recomand absorbantele "Always".
Te pup kiss

| lollypop_5148 explică (pentru AndreeaEma):

Multumesc happy SI eu la fel, ultima data mi-am luat Always Platinum. Si eu te pup ":*

| FlyingFox a răspuns:

Always

| Mihaelazet8 a răspuns:

Absorbante always si cateodata bella, dar cele mai bune sunt always.

| diana26 a răspuns:

Always\ Descreet

| Crysthina a răspuns:

Bună! Always sunt cele mai bune absorbante pentru ca absorb cel mai bune si te simti mereu fresh si uscata! Ti le recomand! Funda?

| Crysthina a răspuns:

Buna! Eu iti recomand Always Platinum pe mov astea aparute recent sunt fff bune eu numai dinalea folosesc am mai folosit si altele dar cele mai bune sunt Always.