| Simiiiiii a întrebat:

Frate am o problema cam nasoala help me! Sunt fata am 13 ani am fot combinata cu 2 baieti la care ink mai tin sa zicem da nu stiu cand vbim dela o vreme ma fac enervanta si obsedata prietenele mele imis tiu situatia si zic ca nu e adevarat stitit sunt genul de fata care daca iubeste pune la suflet si ma imprietenesc cam repede cu >baietii:"ajutati-ma o sa ajung sa cred ca sunt chir enervanta si obsedata daca mis e mai zice va rog cum ar trebuie sa ma comport cu baietii?:d mai laes la varsta astastraight faceUN FUNDOII pentru cel care chiar ma intelege si imi da niste sfaturi:-x

1 răspuns:
| Bloondyna a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te comporti cumva anume cu un baiat. Trebuie sa fii tu insati si cel care te va aprecia te va aprecia cum esti tu. Si eu incepusem sa fiu diferita cand erau baietii in preajma mea si am observat ca nici nu ma bagau in seama asa ca am renunta la asa zisa "masca" a mea si acum ma inteleg super bine nu cu totibig grin. Poate din gelozie sau din frica sa ii pierzi ai fost un pic mai posesiva. Se intampla des si atunci cand observi ca ai tendinta sa eagerezi opreste si lasa-i putin aer. Sa vina el la tine nu tu la elhappy.