| FolkVld a întrebat:

Fratilor sunt complexat rau.nu imi place nimic la mine am poza http://imageshack.us/f/696/20110827133704617.jpg/ sa imi ziceti si voi ce credeti vreau mai multe parerei numai voi ma puteti ajuta cumva. dau funda la cel mai bun raspuns si vreau pareri etc.de spefificat 18 ani:)). multumesc anticipat:D

Răspuns Câştigător
| TraficantaaDePessos a răspuns:

Mie personal nu mi se pare ca aratsi rau.Si eu am diferite complexe da` daca cineva ma place, ma place asa cum suntlove struck
Asa ca ar trebui sa inveti sa te acceptsi pe tine insutsi pentru. ca cu tine iti vei trai toata viata indiferent ce se va intamplabatting eyelashes
Intreaba`tsi prietenii ce e place la tine si fa o lista pe care sa o pui undeva unde sa o poti vedea mereu( pe o oglinda, pe monitor) Si astfel iti vei adunce aminte de punctele tale forte!
Eu asa fac cand sunt demoralizatabig grin
Sper ca te-am ajutat!love struck;*

7 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Salut!
Nu trebuie sa te simți complexat! Nu arăți asa rău cum ne inspiri tu!
Fii mai curajos, ai încredere în tine!
Tine minte: ca ceilalți sa te accepte, mai întâi trebuie sa te accepți TU pe tine!
O zi buna!

| 0pufarinA a răspuns:

Ce anume nu-ti place la tine? Mie imi pari ok. Sau ce-ai vrea sa arati ca nu stiu care vedeta de sex masculin? Un om care cauta la altul doar aspectu fizic pentru mine este un om superficial. Sunt multe lucruri care conteaza. De exemplu inteligenta, sinceritatea, sa stii sa fii un bun prieten, sa ajuti. Fiecare dintre noi are ceva frumos.
Doar gandeste-te putin, daca ai avea o iubita care ar fi perfecta la fizic dar ar fi proasta sau te-ar insela sau ar profita de tine ai mai vrea sa fii cu ea?

| FolkVld explică:

Eu sunt genul ala sentimental si romantic care stie sa cante la chitara si stie ce inseamna dragoste adevarata cred ca astea sunt singurele mele calitatilaughing

| FolkVld explică:

Vladutz_1993@yahoo.com @ShadowGuitar smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunaciune, uhh.

| ShadowGuitar a răspuns:

Stai chill, arati chiar bine.winking

| ShadowGuitar a răspuns:

Uhh.canti si la chitara?smug atunci da-mi idul tau.devil
hehee. just sayin'. poti s-o iei in serios daca vrei.batting eyelashes