| Wladutz a întrebat:

Fratilor va rog sa ma ajutati cu ceva.De 3-4 zile m-a prins curentul si ma doare urechea dreapta de imi vine sa mor. Mi-am pus vata cu ulei cald in ureche si tot nimic. Ce spuneti sa mai fac in afara de mersul la doctor?

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bagă-ţi o ţigară aprinsă în ureche şi las-o un minut. E oribil dar pe mine, cel puţin, m-a ajutat.

Oricum, cel mai bine ar fi să te vadă un ORL-ist. Nu te juca cu chestii din astea să nu se ajungă la ceva mai grav.

Baftă!

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Ia o bucatica de vata arde-o putin pana se face neagra sufla si stangeo si trage repede pe nas.si-ti trece pentru ceva timp. stai cu o panglica sau cu o caciula prin casa.cam asa timp de o zi sau 2 si nu umbla pe afara cu capul golhappy Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un catel de usturoi in ureche

| ci0c0lata a răspuns:

In caz ca ai pe cineva fumator in familie aprinde o tigara si pune-o in ureche timp de aprx 5 min apoi fa cum ai facut tu cu ulei si vata
sper ca am ajutat
baftaa :*