| Storrry a întrebat:

Fratilorrrr! Am fruntea prea lata si mare happy
Si toata lumea isi bate joc de mine sad
Ce sa fac ca sa le inchid gura?
P.s. : DACA VRETI SA COMENTATI AIUREA, LASATI-O BALTA!

6 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Ce sa faci? Nu fa nimic, lasa-i sa vorbeasca. Nu ar trebui sa-ti pese de parerea lor. Fiecare are minusuri si plusuri, iar cel care stie sa si le accepte e cel intelept.
Anyway, daca si pe tine te deranjeaza, fa-ti breton. Asa vei mai acoperii din frunte.
Nu ar trebui ca parerea celor rai sa te deprime. Nu intra in jocul lor zicandu-le vrute si nevrute. Cu cat ai sa te certi cu ei, cu atat ei o sa continue. Cu cat ei or sa vada ca nu-ti pasa, o sa inceteze.

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu`i naga in seama, nu le da importanta.
Fa`ti breton ca sa nu se mai vada asa tare.
Spune`le sa se mai uite si ei in oglinda ca nimeni nu e perfect.

| oBuburuză a răspuns:

Si eu am la fel, vorbeste cu mama ta explica-i ca toti rad de tine, ajuta cateva lacrimi si poate ea va gasi o solutie!

| xDariuss a răspuns:

Daca tot continua asa, ei sincer le-as da in mufa. Eu nu sunt genul de baiat care sta ca altii sa-si bata joc de el. Sincer nici tu nu trebuie sa fii. Asa ca, daca mai continua, sparge-le mufa fratioare!
Bafta!

| xAliya a răspuns:

Nu te agita oricine are defectele lui, nimeni pe lumea asta nu e perfect.Lasa i sa vorbeasca pentru ca daca vor vedea ca le dai atentie vor face si rau asta urmaresc ei de fapt, nu pune la suflet rautatile altora.Si poti incerca si o tunsoare cu breton fie breton pe o parte iar in felul acesta fruntea nu ti va mai iesi in evidenta.

| adythecurious a răspuns:

Cand iti mai zic ca ai fruntea mare zi-e si tu ca oamenii cu fruntea mare sunt mai destepti si ca a or ti se pare mai mica decat ar trebui..si incearca in timp sa aranjezi parul incat sa o mai acopere.
bafta