Janina
| Janina a întrebat:

Fretele prietenului meu trebuie sa isi sustina lucrarea de atestat si are nevoie de un speach.
lucrarea este la contabilitate, tema bilant contabil...ar trebui sa spuna de ce a ales tema si cateva vorbe despre bilant. idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Secretel, vezi ca ti-am trimis pe privat, ca sa nu copieze si altii big grin tongue

11 răspunsuri:
Janina
| Janina explică:

Da da gabrielutzu, de aia nu mai ploua ca nu am scris eu corect cuvantul...mai folositor ar fi daca dadeau un raspuns inteligent, nu stupizenia asta straight face

Janina
| Janina explică:

Si hai sa iti mai spun ceva: poti sa imi dai tu cate de stupid vrei...

Janina
| Janina explică:

Raluca, modul de corectura a lui gabita lasa de dorit si ma ia peste picior...
nu pot sa cred ca tot eu sunt oaia neagra... uite-te si la mandria ta de gabrielutz straight face

Janina
| Janina explică:

Pai asa roaga-ne pe amnadoi, initial ai facut referire doar la mine happy

| gabrielutzu a răspuns:

Vrei sa spui un "speech"? happy

| gabrielutzu a răspuns:

Vrei sa spui "stupizenia"? happy

| gabrielutzu a răspuns:

Invata sa te exprimi corect, altfel data viitoare o sa fii bombardata cu "stupide"...(nu ca nu ai merita asta)

| gabrielutzu a răspuns:

Si aceasta fetita face parte din categoria acelora care, odata ce isi epuizeaza argumentele logice incep sa apeleze la injuraturi, poate pentru ca atat o duce mintea...
Si daca nu stie sa se exprime corect si o corecteaza cineva incepe sa se enerveze si sa jigneasca pentru ca atata poate.
Dar nu-i numic, mi-e mila de ea si o compatimesc pentru atitudinea ei agresiva si sper sa se mai destepte un pic in viitor.
Nu o sa ma cert cu ea deloc, pentru ca nu o sa ma cobor la mintea ei.

| videoblog a răspuns:

Incearca sa te informezi si de pe grupul de contabilitate - http://finance.groups.yahoo.com/group/contacafe_club/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabrielutzu daca ti-a spus fata ca o deranjezi de ce mai continui? Ai ceva cu ea? Te plictisesti si simti nevoia sa o enervezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erata "ti-a spus fata" nu "ti-a spus fata" rolling on the floor