| RalucaRaluca18 a întrebat:

Frumusetea prin ce se exprima la voi?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Frumuseţea? Hmm...
Pentru mine frumuseţea se exprimă prin suflet, adică contează 'frumuseţea' sufletului. (frumuseţe interioară) Prin caracter, cum gândeşte, contează foarte mult... Înţelepciunea. Bunătatea persoanei respective, contează şi frumuseţea exterioară. (fizică) Dar foarte, foarte puţin. Deoarece, poate să fie frumos fizic, dar când ajungi să cunoşti personalitatea, îţi dai seama că nu are frumuseţea interioară. Până la urmă: "Frumuseţea este trecătoare." Deci personalitatea, înţelepciunea, frumuseţea sufletească... pentru mine contează foarte mult.
Fiecare om este frumos în felul lui.

Baftă!
O zi splendidă, plină de surprize tuturor...

2 răspunsuri:
| Ileana_6025 a răspuns:

La mine frumusestea vine din interior tongue Ma exprim prin feminitate, gesturi bine cizelate etc.

| XxAlExUxX_9479 a răspuns:

Prin naturalete fundita?