| friday a întrebat:

Fumatul cauzeaza probleme ale tenului?:s

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Unul dintre cei mai nocivi factori care duc la imbatranirea prematura a tenului este fumatul+ riduri...deci dabig grin

| Gya_8215 a răspuns:

Vai ce intrebare.NORMAL
Ce nu face fumatul!
Imbatraneste in special
Tenu=Varza
Mainile ingalbenite mai mereu
Numai zic de dinti.
Pff... cel mai urat sentiment e sa simti nevoia sa aduci la gura tigara si pe urma sa simti cum ti se umple plamanu de tigara.Nu stiu daca fumezi sau nu...In orice caz daca nu fumezi TE SFATUIESC sa nu te apuci VREODATA! E ceva aiurea tare crede`ma ca din experienta ti`o spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in niciun caz nu provoaca probleme. Eu fumez de 3 ani si nu am probleme cu tenul.