| deutszaandreutzsa a întrebat:

Funa si vot : 1.40 m, 32 kg, 11 ani... e ok? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

CE ar putea sa fie rau in asta?winking. Esti ok. Bine eu am 10 ani si am 35 kg, dar nu toti copii sunt la fel.

8 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Multumesc de funditza love struck

| Deyux_5665 a răspuns:

E prea bine...la 1'40 trebuie' sa ai intre 30-40 kg!big grin

| Rooxxana a răspuns:

Hmmm...eu am 11 ani si am 1, 59, 45kg...
la kg se skade cu 10 din inaltzime.deshi ar trebui s ai 30 d kg...si inaltzimea...e f.f.f. mica straight facestraight face

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

E bine! App:eu am 12 si deja ma ingrijorez pentru ca am 1, 64m!

| PiTiK_6085 a răspuns:

Pentru varsta ta e bine, chiar foarte binewinking

| SunShine_5894 a răspuns:

Super,tot asa.

| crysstyann a răspuns:

Sigur esti aproape perfecta la varsta ta nu ai de ce sa iti faci griji crede-ma nu esti nici grasa nici prea mica e perfect

| fetitzadulke26 a răspuns:

U fetitzo, vad ca in ziua de azi toate mucoasele de clasa a5a vezi doamne,u la varsta asta trebuie sa te gandeti la altceva lsa scoala de ex. nu la baieti si la cum arati, stai linistita ca o sa ai suficient timp si pentru agatat, parerea mea e ca esti o... juma' de buletin si ca esti cam slaba pentru 11 ani, mai mananca ceva draga