| cioco1tweety a întrebat:

! funda! A fost cineva la Pensiunea Nufarul din Mamaia? Ce parere ati avut despre cazare, zona, plaja etc? Daca nu, ce altceva mi-ati recomanda (din propria experineta)? Multumesc pentru raspunsuribatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BamBum_3904 a răspuns:

Am fost eu este chiar ok. Aveam in camera TV, internet, aer conditionat, balcon. Diferenta intre calitate si pret - e ok la un pret rezonabil. Alte pensiuni pe care ti le-as recomada sunt: Vila Mamaia Nord C2, Pensiunea Napoli, Vila Flamingo - acestea au preturi acesibile