| LIFE9 a întrebat:

Funda! Am acnee de mul timp si nu mai scap de ea. Am fost la medic mi-a dat tratament, nu mi-a trecut, m-am dat cu o gramada de solutii si creme, dar degeaba. Am fost si la cosmeticiana sa mi le scoata dar la fel, degeaba. crying De Zyneritul pe care il lauda toata lumea nu mai zic, nici el nu are niciun efect. Mi-am facut si masti, m-am dat si cu suc de lamaie, dar degeaba. crying
Nu mai suport, sunt foarte complexata din cauza asta si ma simt foarte rau, nu stiu ce sa mai fac. crying
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Daca nu merge si nu merge ...cumpara-ti un fond de ten si o pudra buna care sa acopere totul