| Ayumha a întrebat:

! FUNDA! Am facut un video cu telefonul si din greseala am filmat invers.As vrea sa ma uit la el pe calculator dar as vrea sa intorc imaginea ca sa vad normal nu cu susul in jos. Stiti cumva de unde pot rasturna imaginea si la ce program? De exemplu eu am Bs playerul, Km playerul, daca e nevoie o sa iau ce program imi sugerati de pe net. mersi

2 răspunsuri:
| Ayumha explică:

Am toate programele in romana sa caut dupa rotire? ca am cautat si nu am gasit, ai idee prin ce parte se gaseste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai flip sau rotate in orice program