| DanYyy_8015 a întrebat:

Am instalat programul HyperCam 2, totul merge bine, inregistrez, dar imi inregistreaza cu capul in jos. Ce are? Cum pot face sa inregistreze normal?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica daca in program nu exista o optiune de "Mirror". Unele programe au asa ceva pentru stanga-dreapta dar altele au si pentru jos-sus (180 grade pe verticala) ce-ti trebuie tie.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent