| florin7f a întrebat:

Sall TPU, spuneti-mi si mie un program cu care pot sa inregistrez ceea ce se intampla pe monitor, dar care sa inregistreze si cand intru in fifa 12! am programul camtasia studio 7.1 dar care nu inregistreaza cand sunt in fifa... eu vreau sa fac filmulete cu fifa 12 pentru a le pune pe youtube! funda pentru cine ma ajuta! big grin

Răspuns Câştigător
| BattleFieldByWindows a răspuns:

HyperCam3! E Bun! Funda?

2 răspunsuri:
| Danutz_5575 a răspuns:

Cauti o versiune de FRAPS FULL VERSION si o sa mearga super bine.

| RichardCezar a răspuns:

Cu camtasia nu poti inregistra in jocuri. Am si eu camtasia.
Foloseste Fraps ca e cel mai bun pentru jocuri.

http://www.fraps.com/download.php