| MeJustMeAndStop a întrebat:

Fundă! Am nevoie de notiţe şi statusuri happy Orice fel şi cât mai multe dacă se poate.

1 răspuns:
| libertat a răspuns:

Certurile dintre indragostiti sunt precum ploile de vara.
Cele mai idiale idei de a cuceri o persoanà...si cele mai bune metode de a te despàrti de cel pe care nu-l mai iubesti...
Cind doua persoane se iubesc si se respecta si vor sa ramina impreuna pe viata trebuie sa treaca prin greu si usor mina in mina!
Am invatat ca viata nu se termina atunci cand anumite persoane te dezamageschappy
Nu totul are un ''de ce''. Cele mai frumoase lucruri apar fără motive.♥
Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti...