| Anutzabhaaa a întrebat:

Funda! Am parul lung aproape de fund...Cum pot sa ma tund singura in scari fara sa iau mult din lungime.(breton intr-o parte am deja) Vreau sa arat ca ea D:\poze staruri\JoJo-db04.jpg Si cum sa il aranjez ca ea...

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Deci să îmi expun părerea:
- Păi cum adică singură să ţi-l tunzi, eşti cumva frizer?! Mai bine apelează un stilist şi îţi va tunde părul exact după propria ta voinţă. Şi o altă părere ar fi să ne pui poza, deoarece eu nu ştiu ce ai în calculator.

| CryssCrySta a răspuns:

Nu vei reusi singura roaga pe cineva sa te ajute.Si eu il l-am cam ca al tau dar acum depinde ce inaltine ai tu fata de-a mea. Daca til tunde in scaripoate sa ia doar de pe margini treptar pana ajunge la capat(eu il am tuns inceoand de la breton cam de la nivelul ochilor ca a mai crescut l-am avut se la sprancene)oricum poate sa ia din amundoua parti de la un anume nivel al bretronului venind usor in jos.