| Iuliaana a întrebat:

Funda! Am vazut acum ceva timp un film. Era vorba de o familie care pleca in excursie dar li s-a stricat masina si au trebuit sa poposeasca intr-un orasel abandonat. Orasul era, inainte de a veni ei, un oras populat dar din cauza unui monstru nu mai ramasese niciunul. Monstrul incepea sa-i bantuie, sotul era in cautare de benzina dar in loc de asta gasi multe baterii de masina parasite. Cred ca monstrul ii vrajea pe oamenii chiar si din alte orase; oricum finalul filmului e cam sec. Ma poate ajuta cineva? happy

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Disappearance-Dispariţia? http://www.cinemagia.ro/filme/disappearance-disparitia-10512/

| BackInTime a răspuns:

Http://SPAM/u.php?user=albertuku sper sa gasesti raspunsul la intrebarea ta