| 12345678913579 a întrebat:

Funda! Ati avut pisici nu? Si daca ati avut necastrate cu siguranta in perioada de călduri au lipsit de acasa si ele deobiei se intorc...la voi dupa cat timp s au intors acasa? Vreau sa stiu fiindcă mie imi lipseste de destul de mult...deci...cat au lipsit de acasa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam un motan cand eram mic, in fiecare vara pleca de acasa cu saptamanile. Chestia asta nu a durat mult pentru ca in a 3-a vara din viata lui a fost ucis cu bestialitate si aruncat intr-un sant.

Se intoarce, nu-ti fa griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il ucide cineva cu bestialitate si il arunca intr-un sant...
altfel sigur se intoarce!
hai noroc. sper ca te-am mai linistit

| RAY a răspuns:

Daca e femela va sta pana e gravida ca apoi sa astepte nasterea, daca e mascul va incerca sa faca sex cat mai des posibil