| Ionela27 a întrebat:

Motanul meu nu s-a mai intors acasa de o luna si ceva.Nu stiu ce s-a intamplat cu el,statea la curte,era necastrat, era de rasa maine coon.Nu l-am gasit nici mort nici viu, au mai disparut si alti motani de prin vecini.A mai avut cineva motani sau pisici care s-au intors acasa dupa o peroada mai lunga? Daca da dupa cat timp?

Răspuns Câştigător
| Lucky8 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine si eu am patit la fel si in cele din urma am aflat de la mama ca l-a calcat masina pe CAP! Ca sa acoperi lipsa nu-ti lua alt motan ci un bichon bolognese! La mine a mers si e chiar mai Bun!

2 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

Eu am auzit ca pisicile inainte sa moara fug de acasa...

| karsivan a răspuns:

Din pacate ai avut motan de rasa si cred ca ti l-a luat cineva ori cineva l=a facut bani se vand pe bani frumosi.