| Danyelytha a întrebat:

Funda buna am fata ovala fruntea mica
dar nu foarte mica) si parul mediu! as vrea sa imi filez parul :X si sa imi fac breton pana sub >sprancene nu stiu daca miar sta bine cu breton sau nu: un sfat funda:X:X:X

5 răspunsuri:
| emosoul a răspuns:

Probabil ti-ar sta bine cu breton intr-o parte...

| Ea_1881 a răspuns:

Adevarul e ca ai zis ca ai fta mica, daca iti faci breton drpt, gresesti.bretonul drept face fata si mai mica(nu cred ca asta iti doresti tu de fapt)dar breton pe o parte cred ca ar fi foarte dragut, iar daca doresti sa te filezi trebuie sa stii daca iti sta bine cu parul drept, fiindca automat dupa filare o sa stea mai drept. sper ca o sa faci o alegere corecta:*

| nevastuica_7599 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta destul de bine din descrierea pe care ai facut-o dar incearca sa iti pui bretonu pe oparte

| Tedi_1921 a răspuns:

Cu breton pentru ca iti ascunzi "defectut" care de fapt nu e defect nu exista frunte mica crede-ma sunt niste chesti logice de ex: tu ai talpa cat antebratul stiu ca pare incredibil dar incearca si o sa vezibig grinlaughing btw cu breton!

| Andra29y a răspuns:

Eu nu cred ca ti-ar sta prea bine si te-ar face grasa.