| MaGicElEmEnt a întrebat:

Hey happy As vrea sa stiu daca miar sta bine cu parul tuns mediu si breton. am fata ovala is sunt baiat si daca miar sta cat de cat bine cum sa-mi aranjez bretonul?
Mersi, si dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Ti-ar sta foarte bine asa cum zici tu cu parul tuns mediu, dar poarta-ti bretonul intr-o parte(pe ochi), dar nu in genul Emo pentru ca nu la asta ma refereamhappy. Stiu ca baietilor le sta super frumos asa:-x.Cunosc si eu un baiat cu parul tuns mediu si cu bretonul intr-o parte si ii sta extraordinar :-x.
Pa, pa