| pouf a întrebat:

FUNDA! Buna. daca am imprumutat creditul de rezerva de la Orange de 40 de centi, dupa. daca imi cumpar cartela reincarcabila de 5 euro cu oferta direct..imi extrage aia 40 de centi?

3 răspunsuri:
| Johnd94 a răspuns:

La reincarcarea de 5 euro primesti si un bonus de 50 centi, deci nu ar trebui sa iti afecteze nimic in adaugarea optiunii.

| pouf explică (pentru Johnd94):

Dar nu intodeauna il primesti. nu? adica eu data trecuta nu am primit...

| Johnd94 a răspuns (pentru pouf):

Nu iti lua direct din Orange Shop. Du-te la Carrefour sau magazin unde se vand cartele reincarcabile