| Bubi19 a întrebat:

FUNDA! Buna. Mi-am făcut cont pe tumblr și acum am primit o notificare sau ce e. E acolo la căsuța aia, îmi arata acolo 1, și am dat pe ea și nu mi-a apărut nimic, ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| Emma4ang3l a răspuns:

Acolo apar sa zic asa news care sunt postate de ceilalti sau de tine. De exemplu cand eu dau reblog la ceva imi apare acolo 1, 2 respectiv la cat am dat happy nu este nimic rau. Apare acolo cand dai tu reblog la o imagine sau ceva.