| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Funda! Buna TPU.va rog sa imi dati un site de unde pot invata cum sa fac niste bratari ale prieteniei din 4 fire de atahappy

mersii:X

Răspuns Câştigător
| ριтιкα a răspuns:

Nu stiu sigur daca o sa te ajute. ( dar daca sti cum se fac -- asta este cel mai bun site pentru bratari :) : http://friendship-bracelets.net/......tterns.php --- Si daca esti incepatoare cauta pe youtube ( scrie bratarile prieteniei, si gasesti acolo ) Iar pe urma dupa ce capeti ceva experienta, iti va folosi foarte mult siteul pe care ti l-am dat! SUCCES!

1 răspuns:
| YuukiYou a răspuns:

Http://friendship-bracelets.net/patterns.php toate modelele din lume din cate fire vrei tu :P