| Nikollee a întrebat:

FUNDA! Care a fost cea mai amuzanta intamplare pe care ati trait-o?

1 răspuns:
| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna Nicole,ma numesc Nikki iar cea mai amuzanta intamplare acre mi s-a intamplat a fost acum un an in urma cand,am mers la carate,si cum la carate mergi in kimono,in acea zi nu aveam sutien la mine de schimb asa ca am inceput sa ma antrenez in kimono,am observat ca toate fetele se uita ciudat la mine si au inceput sa rad, dar nu mi-am dat seama, ma tot uitam de ec rad ei, atunci mi-am dat seama ca mi se vedea sanulaughingasta a fost foarte tare, dar cu timpul a trecutwinking