| MaryaSiAtÂt a întrebat:

FUNDA:*:*:Care dintre Juan si Tony din serialul NiNi vi se pare mai dragut? de ce?

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Tony este mai dragut. Si Juan este, dar nu asa de dragut. Tony are si zambettul frumos, se imbraca si bineee. Ce sa mai laughing). Tonny!

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Juan este mai dragut fizic, dar personajul lui este mai mult negativ.

Si Tony este dragut.

| BelieveMe a răspuns:

Tony in primul mi se pare mai atragator big grin este si mai tanar, Juan are o fata prea comuna si nu-mi prea imi place nici cum e contruit personajul lui oh go on deci da Tony big grin

| madutza2468 a răspuns:

Juan,are trasaturi mai "interesante"