| Night a întrebat:

Funda! Care mi da si mie un program pentru nokia(2730 classic)sa pot si eu sa pun parola la mesaje? exista asa ceva? am mare nevoie, dau funda cine imi poate da un link ceva sau cine imi face rost.mersi!

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Intrain setarile telefonuli > setari de siguranta / secritate si vezi ca ai gradul ce mai mare selecteazal pe ala o sa-ti ceara parola ori unde ai intra in msaje jocuri muzica ori ce asa e la telu meu.
Funda?:LD