| edygman a întrebat:

Cum decodez Nokia 2730 Classic? Am cautat pe toate forumurile si am incercat si un program World Unlocker 4.4,dar nu are 2730 in lista.

4 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Te duci mai bine la un service specializat!

| FallingRain a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service de telefoane mobile din oras, adica la un magazin de telefoane din reteaua ta (Orange, Vodafone, Cosmote, etc.) si vorbesti cu cel de la vanzare, ca stie sigur cum se face, si mama mea a fost agent de vanzari, dar nu mi-a spus niciodata cum se face. Si spui ca vrei sa decodezi telefonul. Si inca ceva, atunci cand decodezi un telefon pierzi garantia, dar merita.

| StiGGy a răspuns:

Cel mai simplu este sa te duci la un service si ti-l decodeaza ei. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat