| ala112 a întrebat:

|FUNDA|Care stie in cat timp vine un colet de la Bucuresti La Ploiesti? Funda si vottongue

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca pune coletul dimineata, dupa amiaza este la Ploiesti! Daca pune coletul pe la pranz, a doua zi este la Ploiesti! Asta cu un curier rapid! Cu Posta Romana face 48 de ore!

| bebesweet a răspuns:

3-4 zile depinde cand il pui
de exemplu il pui sambata vine miercuri, dar daca il pui luni s-ar putea sa vina lunea cealaltahappy

nu dureaza mult, distanta este scurtahappy

batting eyelashes

| ala112 explică:

Sa spun mai indetaliat Ieri Joi 30.03 am pus coletul la ora 23:00 iar firma de curier se numeste Cargus.cam in cat timp ajungebig grin.am sunat la ei(curier) ca primisem mesaj p mail ca sa expediat.da a zis ca nu stie.