| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! ce carti imi recomandati sa citesc, tinand cont ca am aproape 14 ani si mi a placut cuore si robinson crusoe?

Răspuns Câştigător
| CrazySunshine a răspuns:

Singur pe lume de Hector Malot e o carte foarte interesantasi pe unele parti putin trista mertia sa o citesti in caz ca nu ai citit-o desigur : big grin

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Singur pe lume! E misto dar trebuie sa ai rabdare si sa nu sari paginii multe!

| alexandraMD a răspuns:

Eu iti recomand sa citesti Coliba unchiului Tom sau Singur pe lume. Sunt doua carti superbe!