| 愛日本 a întrebat:

Funda! ce inseamna Skype si Eligibil?

4 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Skype este un program ca si Messengerul doar ca este mult mai avansat zic eu!
De Eligibil nu am auzit pana acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skype e un program cu care poti purta convorbiri pe net (gen telefonie online), iar eligibil inseamna ca indeplinesti anumite conditii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program pe care poti vorbi cu anumite persoane este aproximativ ca pe yahoo daca, iar eligibil inseamna ca el indeplineste anumite conditi. eu asta stiu ca inseamna sper sa iti fi fost de mare ajutor :* happywinking

| Marry_4642 a răspuns:

Skype=software gratuit, ce permite utilizatorilor să efectueze convorbiri telefonice prin Internet(dupa parerea mea foarte bun, si se transmit mai bine fisiere de orice tipbatting eyelashes )
eligibil=care poate fi ales (într-o funcție, într-un organ de conducere sau reprezentativ). asta stiu eu ca inseamna, s`ar putea sa fie polisemantichappy