| alexandra987t a întrebat:

Funda! ce medii generale ati avut in clasa a 8-a? cum vi s-a parut a 8-a?

1 răspuns:
| boomoom a răspuns:

Am avut 9.85 dar cu testarile lui peste mi a iesit 9, 28.clasa a 8 a mi s-a parut super frumoasa, materia nu a fost chiar asa de grea, profii ne lasau mai usor ca``aveti examene``.de abia asteptam sa scap de colegi dar apoi.pfff...mie dor de ei cu rele cu bune tot mi-e dor acum sunt a 9 a si materia e foarte grea.cand eram intra a 8 a si ne spuneau sa invatam,sa tragem de medii si nu stiu ce pe noi ne durea la basca dar tot noi ne am dat cu capu` de pereti cand am vazut ca,cu o sutime ne a fost luat locul la liceu. oricum,nu te stresa cu toate astea, tu invata si bucurate de colegi, le vei simti lipsa! mult succes!