| alexandra987t a întrebat:

----Funda! ce medii generale ati avut in clasa a 8-a? cum vi s-a parut a 8-a?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Am avut 8, din cauza matematicii la care sunt praf. Dar in rest, cls a 8a mi s-a parut destul de usoara, putine complicatii cu acte si copii dupa buletine pentru inscrierea la liceu, si cateva emotii la examenele finale, in rest e destul de usoara cls a 8a, cea mai grea mi s-a parut a 7a, unde am invatat o gramada chestii noi, si unde aproape ca nu mai aveam timp sa deschid pc-ul sau tv-ul de teme si de lectii care trebuia sa le invat

| AuDreY a răspuns:

Eu am avut 9.68 ca nu mai aveam chef sa invat calumea. Dar am intrat la liceu bun si cu medie mare.

| RyugaHideki a răspuns:

A 8-a a fost recapitulare din clasa a 7-a mai mult. A fost trist dupa ce ne-am despartit de colegi. Nu ma asteptam sa imi fie asa dor de ei big grin
Acuma sunt in clasa a 11-a si totul este frumos ^.^
Media nu mai tin minte care a fost.dar a fost destul de buna laughing