| mimikafrumusika a întrebat:

FUNDA celui mai bun raspuns. Ce faceti pe net cand va plictisiti in afara de faptul ca intrati pe TPU

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ascult muzică, caut diferite cărţi pe scribd.com, vizionez filme/seriale, etc., etc., însă majoritatea timpului îl petrec pe TPU.ro.
O zi frumoasă!

| Barbiiie95 a răspuns:

Ascult muzica,vb pe messenger,intru pe xat-uri,ma uit la desene animate sau episoade din telenovele pe youtube si cateodata ma joc de exemplu:
-conquiztador
-imvu
-supersecret
-jocuri banale cum ar fi: jocuri de gatit,dress-up,make-up,jocuri cu masini, jocuri cu motociclete, etc etc.

| Gagikaru a răspuns:

Inafara de filme xxx joc conquistador,cs sau citesc bancuri, ma mai uit pe hi5, horoscop, si cam atat.

| AndreeaAnd a răspuns:

Intru si ma uit la seriale

| TheDaughter a răspuns:

Ma prin de funduletz si sar in sus:d

| Lavii_3618 a răspuns:

Vorbesc pe mess cu prietenii.Ma uit la filme love struck.Stau pe facebook.Pe youtube :d

| psiHopixia a răspuns:

Well.ascult muzica, citesc diferite chestii de la documentare pana la dietelaughing