| AnDrEuTzA_9085 a întrebat:

FUNDA -Cine stie cum se fac chestile astea?
๑۩۞۩๑๑۩

8 răspunsuri:
| CossMii a răspuns:

Buna.
Pai... Ai putea sa le gasesti pe net la google scriind nume pentru hi5.sau itri in start la computer, all programs,accessories, system tools, caracter map. Sper ca te.am ajutat.
Pa, pa.

| Aditzu a răspuns:

Ori font ori in word dai insert symbols, ori tii ALT si faci combinatii e la 1 la 9. ps. cifrele de la enter mic

| Aditzu a răspuns:

Uite cu alt : ╒ÄNcA♦♀♥▌ AbaOÑ╣ùY) (se pot face si litere),╚○τ┘{m↑ etc

| Adeeeee a răspuns:

Astea sunt "ASCII Symbols For Messenger Status". Le gasesti cu un "sarci" pe Google si le copezi la status (varianta cea mai usoaraaa`)winking

| RollShot a răspuns:

Un nume

| Andrreachiriac a răspuns:

Buna! chestile alea nu se fac, ci se copiaza.

http://www.forwindows.net/simboluri-hi5/

| razvanule a răspuns:

Daca ai windows vista sau windows 7 apesi pe start si chauti "character map" EX: (€₭₱₲₳₦₥ ﻼﻺﻸ驕餬餧餚駽) Funda?batting eyelashes