| AlexandraFoo a întrebat:

Funda! Cum este la preselectie la balul bobocilor? Sunt a 8-a, dar sunt sigura ca la nul voi merge la preseletie. Sunt fata.

Răspuns Câştigător
| FlaVy_7374 a răspuns:

Este foarte usor. Trebuie doar sa fi relaxata si tu insuti. Iti vor pune intrebari despre ce muzica asculti, ce hobby-uri ai, ce faci in timpul liber, sa te prezinti. E etapa cea mai usoara unde va conta aspectul, insa castigarea concursului va tine si de caracter si de talent.

2 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Depinde de liceu. La mine a fost asa : eram în sala de actorie (liceul meu are profil de Teatru) si erau acolo câtiva elevi din clasele a 11a si a 12-a. Ne-au pus întrebãri gen "de ce ai ales acest liceu?" "ce îti place sã faci?" "ce înseamnã pentru tine distractia?" "de ce participi la Miss si Mister?" sau asa... trebuie sã fi cât mai naturalã happy

| Tigrilă a răspuns:

Sa ma bata mama ce bine arati :X