| siminafive5 a întrebat:

Funda! Cum imi pot ondula parul [fara placa, ondulator, bigudiuri] nu vreau sa imi ard parul.

Răspuns Câştigător
| Jullykss a răspuns:

Bună.Cred că pot să te ajut.laughing. Deci după ce te speli pe cap iei un creion si îți ondulezi părul pe creion(îl înfășori) după aceea dai cu spumă și îl usuci.happy

2 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai ..nu ti se fac chiar bucle la metoda asta,,,dar ti se face foarte, foarte cret iti spun eu.
-Dupa ce te speli pe cap, iti faci multe, multe codite impletite si dormi cu ele, dimineata le desfaci, sa vezi ce frumos o sa ai parul! Ti-l face extrem de cret! Sa iti rasucesti parul.il prinzi cu o clama la fel dormi cu el si dimneata, ..ai bucle de la metoda asta.,.dar prima mie imi place mai mult ca mie cret imi place! SUCCES!

| StrumfiiStrumf a răspuns:

Incearca cu o bentitza dupa ce te speli..si infasori parul usor dupa ea..si il lasi sa se usuce..si arata si superbig grin