| xxxxxxxx a întrebat:

Funda, cum intru pe facebook "invisible"(sa nu ma vada nimeni pe chat)?

8 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Apesi pe chat si scrie acolo sus la optiuni "deconecteaza-te" apesi si te deconecteaza. Sper ca ai inteles!

| AIRIUS a răspuns:

Nu cred ca poti intra pe invizil direct, dar imediat cum ai intrat in contul de facebook, jos unde ai chat apesi click dreapta si apesi deconectare. sper sa fii inteles

| DarkKnight13 a răspuns:

Te duci la optiuni in bara de chat(unde ai prietenii conectati) si dai opreste ch atul. funda?

| Bocovineanu_Ionut_1984 a răspuns:

Qws; d1kl'`sm

| Andreeeeeeiutszzzzzzza a răspuns:

Chiar aş vrea şi eu sa ştiu happy

| Tenchiu_Norbi_1990 a răspuns:

Nu stiu

| Chivu_Georgeta_1988 a răspuns:

O sa incerc