| chels95 a întrebat:

Cum pot fi "invisible" pe chatul pe Facebook? Adica sa nu vada nimeni ca online. Mersi!

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Ori stai online, ori dai deconectare ( de la optiuni)

| Stelutssa a răspuns:

Da se poate sta pe invizibil pe facebook... acolo jos, unde ai chat-ul, da clic si scrie undeva ''Optiuni'' sau ''Options''(in engleza) si dai clic acolo si vezi ca scrie acolo ''Deconecteaza-te'' sau ''Go offline''...depinde ce limba ai setat. engleza sau roamana

| ARma a răspuns:

Deci unde ai chat acolo dai la option acolo pe cerculetul ala si dai avalaible to chat si esti pe invizibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa fii "invisible". Poti doar sa nu fii deloc. Adica sa inchizi chatul de tot, asa nu te mai vede nimeni, dar nici tu nu ii mai oti vedea pe toti cei din lista ta.
In fereastra chatului din dreapta jos, dai click pe options si apoi go offline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cer scuze e pentru prima oara cand imi fac facebook si nu am idee dupa ce ies si il inchid cum mai intru inapoi? adica nu stiu deschid compul si nu imi dau seama cum intru inapoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum intru din nou pe facebook dupa ce deschid compul?big grin ca chiar nu am habar?sad

| Iu_Camcam_1970 a răspuns:

Nu se poate am incercat!:*sad

| Francesca_Francesca_1980 a răspuns:

Cum pot intra pe facebook invizibile

| Marian_Padureanu_1980 a răspuns:

Cum pot sa fac sa stau pe invizibil pe facebook ca sa nu ma vada cei din lista mea