| middle654 a întrebat:

Funda.cum pot invata engleza cat mai repede?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Invatand engleza din cursuri audio si conversand in paralel cu cineva.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Pai la scoala inveti cel mai bine, pentru ca profesorul iti explica anumite reguli de gramatica care ti-e mai greu sa le inveti singur. Poti sa te ajuti de dictionare sau sa-ti cumperi de la o librarie, un CD din acelea cu reguli de gramatica si-n care poti vorbii cu cineva, exersandu-ti engleza. Multa bafta sa inveti la perfectie happy funda? :*

| Rony56 a răspuns:

Tu nu mergi la scoala? Oricum, poti sa te duci la cineva sa faci engleza (adica cu bani) sau sa te duci la cursuri etc.