| Pampam1 a întrebat:

[FUNDA]Cum pot sa imi dezactivez contul de facebook pentru cateva zile(2-3)? Daca il dezactivez imi sterge pozele, prietenii etc?

Răspuns Câştigător
| Maddiex3 a răspuns:

Deja a scris altcineva inaintea mea. Il poti sterge temporar, si nu sterge nicio poza si niciun prieten. Si cand o sa vrei sa-l reactivezi, pur si simplu o sa-ti scrii emailul si parola.

2 răspunsuri:
| SyMy24 a răspuns:

Intra pe contul tau de facebook. Langa butonul "Home" apare o sagetica care arata in jos. Da click pe ea. Apoi o sa vexi in stanga "Security Settings" - selectezi security settings. Apoi o sa observi mai jos ca scrie "Deactivate your account" si aici dai click pe deactivate your account.

Sau, mai simplu ai aici:
Http://step-by-step.ro/diverse/cum-imi-sterg-contul-de-facebook/

| Love4Music a răspuns:

Il poti dezactiva DAR permanent.