| Altadata a întrebat:

Daca imi sterg/dezactivez contul de facebook pentru cateva zile, cand o sa il activez iar o sa mai am commentariile, pozele mele si pozele in care sunt etichetat, adica va ramane la fel?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Intri la settings si ai security in stanga. Dai acolo si-ti apare dezactivare cont. Da, vei avea totul exact la fel cand vei reintra, doar ca prietenii tai nu-ti mai pot vedea profilul pana ti-l reactivezi. E ca si cum nu ai exista pentru cateva zile laughing

3 răspunsuri:
| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Contul tau de pe facebook nu il poti sterge doar sal dezactivezi pentru citeva zile + pozele iti raman automat salvate + comentariile + daca tu ai contul dezactivat si atunci un prieten iti vede o poza sau o etichetare de a ta el iti poate comenta cheat daca nu ai contul activat.

| Andree26 a răspuns:

Da,normal.